Finanční poradenství

Finanční stabilita, jistota bydlení a dobré finanční vyhlídky? Základem je kvalitně sestavený finanční plán šitý na míru vašim potřebám.

Finanční poradenství

Jak pracujeme

1.

Setkáme se osobně

Bez toho to nepůjde. U kávy nebo čaje (klidně i online) probereme vaši současnou situaci, finanční plány do budoucna, sny, přání, ale i možné obavy, včetně toho, co vás aktuální trápí nejvíce. Vše samozřejmě nezávazně a zdarma.

2.

Nabídneme řešení

Vyložíme takříkajíc karty na stůl a společně se podíváme na to, co nabízí trh, a co jsme z naší pozice pro vás schopni udělat. A věřte, že uděláme maximum, abyste byli spokojení. Ostatně pracujeme v týmu a návrh řešení vytváří celý kolektiv.

3.

Zařídíme administrativu

Formuláře, smlouvy, dodatky, … veškerou administrativu za vás vyřešíme. Rychle a bezpečně. Postaráme se o vás. V tuto chvíli už totiž patříte do naší rozvětvené rodiny. Jen co se objeví na trhu něco, co by vám ušetřilo peníze, dáme vám vědět. Můžete se na nás kdykoliv obrátit.

Služby
poradenství

Osobní finanční plán

Osobní finanční plán

Ideální je řešit věci komplexně, a to znamená vypracovat individuální finanční plán na míru! Právě finanční plán vám poskytne řešení, jak dosáhnout vašich cílů, ať už se jedná o vlastní bydlení, zajištění rodiny či třeba vytvoření dostatečného finančního zázemí pro vaše děti.

Plánování osobních financí bez finančního plánu je zkrátka jako roadtrip neznámou krajinou bez mapy. Možná dojedete do cíle, ovšem bude vám to trvat déle a cesta se prodraží.

Chci osobní finanční plán
Úspory, investice a chytré investice

Úspory, investice a chytré investice

Většina klientů se na nás prvoplánově neobrací s prosbou o osobní finanční plán. Často přicházejí s nějakou konkrétní záležitostí, kterou je potřeba vyřešit doslova teď a tady. Aktuálně mnoho domácností tíží inflace a vyhlídky růstu cen/cenové hladiny. Ostatně kvůli inflačnímu cílování ČNB se zdražováním musíme počítat i v dalších letech. Aby peníze neztrácely svou hodnotu, jsou tu chytré investice.

Neexistuje sice univerzální rada, kam investovat. Naštěstí ale pomocí analýzy vašich potřeb, přání, očekávání a rizik najdeme tu nejlepší cestu, jak dosáhnout požadovaného výnosu a kýženého úspěchu. Zhodnocení úspor není utopie, ale realita.

Zhodnoťte své úspory
Hypotéka a financování bydlení

Hypotéka a financování bydlení

Druhá nejčastěji řešená otázka je financování bydlení pomocí hypotečního úvěru. Motivy k vlastnímu bydlení jsou jasné. Vlastní bydlení je totiž základní jistota, které je ovšem někdy náročné dosáhnout. Situace na trhu hypoték se dynamicky vyvíjí, my aktuálním děním na hypotečním trhu žijeme a jsme vám silnými partnery. Díky našim nadstandardním vztahům s většinou českých bank vám také zajistíme nízký úrok a nulové poplatky spojeném s pořízením úvěru. Ušetříte tisíce korun!

Navíc, díky následnému servisu se nemusíte obávat ani konce fixace, důležité termíny pohlídáme za vás!

Chci bydlet ve svém
Pojištění

Pojištění

Třetí oblastí, se kterou se na nás klienti nejčastěji obrací je pojištění. Řada lidí chápe pojistky jako „nutné zlo“. Typicky například při nutnosti sjednat si povinné ručení k autu nebo pojištění nemovitosti při žádosti o hypoteční úvěr a podobně. To jsou přesně ty chvíle, kdy se platba pojištění zdá být jako naprosto zbytečný výdaj. Ovšem v momentě, kdy se stane újma / pojistná událost v podobě záplav, požáru nebo vandalismu, je pojistka něco, co Vám zachrání klidný spánek. Ostatně správně nastavené pojištění dokáže pomoci překonat i těžké chvíle, kdy musí rodina čelit výpadku příjmu. Úplnou svobodu v životě si můžete dopřát jen, když budete vědět, že jste připraveni čelit všem jeho nástrahám. S dobrou pojistkou v zádech vše hravě zvládnete.

Potřebuji pojistit

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?