Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Majitel si tento byt doslova vypiplal dle svých představ a potřeb. Na 41 m2 dokázal díky skvělé práci s prostorem vytvořit domov pro celou rodinu.

Připravit tento byt do nabídky bylo spíše o jemných detailech, které ale není radno podcenit. Právě na detailech jsme si proto dali velmi záležet. Fotografie a video dali této nabídce úplně jiný nádech a značnou plastičnost. V případě členitého prostoru pro klienty rádi připravíme i půdorysy či 3D prohlídky. Z praxe máme ověřeno, že takovéto nástroje propagace nemovitosti přimějí potenciálního zájemce k opakované návštěvě inzerátu. 3D prohlídka pomůže s orientací v prostoru a zájemce se tak do nemovitosti snadno „zamiluje“.

Byt v Havlíčkově ulici je ukázkou toho, že i s hezkým bytem či domem se musí při přípravě do prodeje pracovat. Pokud se příprava podcení, prodlužuje se délka prodeje, a navíc pak majitel přichází o možnost prodat nemovitost za vyšší cenu.

Možná jste nevěděli

Virtuální prohlídky nemovitostí připravujeme už řadu let, nejsme žádnými nováčky. Ovšem po roce 2020, jsme v návaznosti na pandemii zaznamenali zvýšenou poptávku po tomto stylu prohlídek bytů, domů ale i rekreačních objektů. Požadavky prodávajících i kupujících se mění.