Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Poznejte náš styl práce i nás blíže

Označení „Friends“ je více než jen část našeho loga. Věříme, že ke kvalitnímu realitnímu servisu patří i dodržování klíčových hodnot, postojů a chování. Našimi hlavními pilíři jsou: férovost – kvalitně odvedená práce – lidský přístup. Zajišťujeme prodávajícím nejen efektivní prodej, ale i příjemný proces spolupráce v průběhu samotného prodeje.

Prodej nemovitosti není občas jednoduchý, ale zastáváme názor, že pro prodávající i kupující by celý proces prodeje neměl být obdobím plným stresu. Výslednou spokojenost klientů máme potvrzenou. Na trhu realit jsme už více než 10 let a řada klientů s námi v průběhu let prodala či pronajala mnoho nemovitostí. I pro naše klienty jsme pak nejen spolehlivými partnery, ale skutečnými „Friends“.

Rozsah činností skupiny Friends

Komplexnost poskytovaných služeb je jednou z cest k zajištění rychlého projede/koupě jakékoliv nemovitosti od stavebního pozemku, stavby RD, chaty, garáže až po dům, byt či ateliér. Celá skupina Friends Forever vznikla spojením realitních makléřů a finančních poradců.

Hlavním posláním našich makléřů je využít veškerých propagačních a obchodních nástrojů k nalezení ideálního kupce a realizovat prodej nemovitosti. Díky spolupráci s finančními poradci dokážeme tempo prodeje urychlit. Financování nemovitosti skrz hypoteční úvěr je nyní již běžnou záležitostí, ovšem s tím, jak se mění podmínky poskytování hypoték, se celý prodej může značně protahovat. Finanční poradci pro kupující zajišťují často i předschválené hypotéky. Prodávající tak má jistotu rychle uzavřeného obchodu a peněz na vlastním účtu.

Rozšiřte i vy řady spokojených klientů skupiny Friends Forever. Rádi vám i vaší nemovitosti poskytneme plnou péči skutečných profesionálů na trhu.

Naše výsledky v číslech

1 hodina je nejkratší doba, za kterou se nám podařilo prodat nemovitost díky Instagramu,

14 3D projektů chalup a chat ukázalo plný potenciál nemovitosti budoucím kupujícím,

25 virtuálních prohlídek pomohlo k rychlejšímu prodeji staveb, domů a bytů,

31 prodejů v roce 2021 zrealizoval náš přední realitní makléř M. Sokol,

197 558 m2 je rozloha největšího pozemku, který jsme kdy prodali.