Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Co prodej, to příběh

Každý prodej je jiný, stejně jako každá nemovitost. Příběhů úspěšných prodejů máme mnoho a tady jsou ty nejzajímavější z nich!

Jak pracujeme

O prodej vaší nemovitosti se postaráme od nacenění, přípravu k prodeji, přes propagaci až po právní servis a předání.

1 —
Nastavení ceny: vytváříme cenové mapy, díky kterým vám pomůžeme přesně určit prodejní cenu nemovitosti.
2 —
Příprava nemovitosti: aby byl prodej úspěšný, soustředíme se na všechny detaily; profesionální home staging a fotograf jsou základem.
3 —
Propagace: jen inzerát často nestačí, proto na přání vytváříme také 3D virtuální prohlídky nemovitostí, modelová řešení interiéru apod.
4 —
Komunikace se zájemci/kupujícími: ušetříte v průměru 52 hodin času, který byste strávili prohlídkami a celou komunikací v případě samoprodeje.
5 —
Právní ošetření: čestné slovo při prodeji nemovitosti bohužel nestačí, všechny vaše dotazy a celý právní servis pro vás zajistí zkušený advokát.
6 —
Předání nemovitosti: podpisem prodejní smlouvy předání nekončí. Pro váš maximální komfort zajistíme také dokumenty nutné k převodu energií a služeb.

Poznejte hlavní tváře skupiny Friends

Klíčovými reprezentanty kvality služeb i našeho businessového přístupu jsou realitní makléř Michal Sokol spolu s finančním poradcem Adamem Trávníkem. Právě tyto tváře skupiny Friends Forever přebírají záštitu nad našimi týmy.

Michal Sokol

Michal Sokol

realitní makléř

Ing. Adam Trávník

Ing. Adam Trávník

finanční poradce

Najděte si svého makléře