Poznejte nás z blízka

Na vybudování silné skupiny Friends Forever jsme velmi hrdí a věříme, že právem. Skupina Friends Forever vznikla spojením odborníků na finance (Friends Forever Finance) a odborníků na poli realit (Friends Forever Reality). Právě spojením znalostí a zkušeností z realitního i finančního trhu dokážeme našim klientům zajistit maximální servis při většině životních událostí.

Říká se, že významný důvod, proč lidé nedostanou, co chtějí, je v tom, že nevědí, co chtějí. Jsme přesvědčeni, že každý klient ví, co chce, ať už jde o vlastní bydlení, zajištění na stáří nebo finanční zabezpečení potomků.

Poznejte nás

Naše hodnoty

Důvěra

Finanční i realitní služby jsou založeny na důvěře. Přicházející klient musí mít jistotu a té bez důvěry nelze dosáhnout. Právě proto je důvěra jedna z našich klíčových hodnot.

Přátelství

Označení „Friends“ pro nás není jen část loga, ale skutečná hodnota. S většinou klientů spolupracujeme dlouhodobě a jsme hrdí, že chtějí být součástí Friends.

Profesionalita

Kvalitní servis se neobejde bez znalostí, zkušeností, diskrétnosti a empatie. To vše je u nás samozřejmostí a zároveň je to náš klíč k dosažení úspěchu!

Reference klientů

“Peníze a majetek jsou témata, se kterými se obecně velmi neradi někomu svěřujeme. Stejně ale jako rozbité auto svěříme autoservisu, i tato citlivá témata bychom měli řešit s odborníkem, v jehož znalosti a zkušenosti věříme a důvěřujeme mu. Poznala jsem už mnoho ""finančních poradců"" a řešila s nimi nejeden problém, avšak k Adamovi jsem se po první zkušenosti s úsměvem vrátila zpět a už nehledala jinde. U něj najdu vše, co potřebuji ke komfortnímu zajištění sebe, své rodiny i své práce. Adam Vás nebude žádat o seznam doporučení. Po první úspěšné spolupráci ho rádi na své blízké a známé nasměrujete sami, stejně jako já.”

Barbora Bahníková
Obchodní zástupce ICZ

“S panem Jebavým spolupracuji na řešení mého zabezpečovacího i finančního portfolia již léta. Jeho návrhy řešení jak v sektoru pojišťovnictví tak bankovnictví mi přijdou logické a úsporné. Vždy byl k dispozici pro řešení urgentních řešení a ví jak správně komunikovat s pojišťovnou, aby plnění ze škodných události nebylo seškrtáno. Vážím si takto fungujícího poradce. Nejedná se o „pojišťováka“ co chce na vás vydělat, ale člověka který řeší opravdu co potřebuji.”

Dalibor Moc
IT specialista

“Vynikající finanční poradenství, nám osobně ušetřen poměrně velký finanční obnos s radou pana Matouše Hrbka. Velmi solidní jednání, přehled o různých finančních produktech. Doporučuji.”

Jiřina Ronešová
Profesionální zpěvačka

“Jakub Navrátil je náš finanční poradce již mnoho let. Jsme 6členná rodina a občas je to s námi složité, ale vždy s námi má pochopení a najde to nejlepší řešení. Obracíme se na něj jak s banálními věcmi jako je cestovní připojištění, tak i s důležitými jako životní pojistka nebo půjčka. Ještě se nám nestalo, že by něco neklaplo. Vždy Jakuba ráda doporučuji rodině i přátelům a nikdy se ke mně nedostalo negativní hodnocení. Kromě toho, že je to profík na svém místě, je velmi milý a sympatický a tak jsou naše schůzky vždy příjemným setkáním.”

Michaela Mazurová

“Spolupráce se společnosti Friends Forever, potažmo s jejim členem Jiřím Ivančem byla vždy na perfektní úrovni. Již se nejedna pouze o finančního poradce, ale za léta, kdy pro mne zajišťoval veškerou agendu, se stal mým přítelem a součásti mé rodiny. Prochází s námi veškerými situacemi, které život přináší. Ať už se jednalo o zajištění hypotečního uvěru, jeho následného refinancování či sjednaní veškerých pojistných smluv, pojištěni a investic. Je to přítel, kterému věříme a vždy jej rádi doporučíme cele rodině, přátelům a známým. Děkujeme Jiříku a Friends Forever.”

Veronika Winklerová

“Pan Platil je důvěryhodný člověk a s jeho službou a profesionalitou jsem byl vždy spokojen. Bylo obtížné mé těžce vydělané peníze někomu svěřit. Pan Platil mě však přesvědčil svou lidskostí a argumentací opřenou o zjevnou zkušenost. První investicí byla suma o velikosti takřka milionu korun. Po dobu celé investice která trvala tři roky jsem měl vždy informace a mohl se každý moment dozvědět o vývoji a stavu investice. S panem Platilem jsme se pravidelně vídali na hodnotících schůzkách a bavili se nejenom o investici, ale i o osobním životě a podnikání. Prostě to je postavené na důvěře kterou si zasloužil. V současné době jsme se domluvili na další v pořadí již třetí investici a já se nebojím přes pana Platila investovat již více jak 2 miliony korun.

Přeji mu v jeho práci i osobním životě hodně zdaru a radosti ze své dobře odvedené práce.”

P. K.

“Michalova profesionalita a znalosti mě zaujaly hned při prvním kontaktu – pronájem nemovitosti. Od té doby jsem ho kontaktoval s několika prodeji, pronájmy i jedním nákupem nemovitosti a můžu říct, že mě nepřestává překvapovat svým přístupem a pracovitostí. Michale, zase se ozvu!”

Ondřej Rulík

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?