Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Osobní finanční plán

Osobní finanční plán jako základní stavební kámen osobních financí? Jednoznačně ano.

Je to stejné, jako když stavíte dům. Nejdříve je potřeba mít projekt a plán domu. Až pak můžeme stavbu zahájit. Plánování osobních financí bez finančního plánu je zkrátka jako roadtrip neznámou krajinou. Možná dojedete do místa určení, ovšem bude vám to trvat déle a cesta bude dražší.

Dobře vypracovaný finanční plán vám nabídne řešení, jak dosáhnout vašich cílů, ať už se jedná o vlastní bydlení, zajištění rodiny či třeba finanční zázemí pro vaše děti.

S jakými konkrétními oblastmi finančního plánu nejčastěji pomáháme?

Investice

Volně ložených úspor je na bankovním účtu škoda… Ať vaše peníze pracují pro vás

Spoříte si na běžném bankovním účtu? A máte z toho něco? Kromě dobrého pocitu a vědomí, že neutratíte vše, pravděpodobně nic. Inflace si z vašich peněz každý měsíc maličko odkrojí, ale nic nepřidá. Navíc, kvůli inflačnímu cílování ČNB se zdražováním musíme počítat i v dalších letech. A to si přece nezasloužíte! Chcete mít pořádnou finanční rezervu před důchodem nebo dostatek peněz na studia svých dětí? Nejsnazší cestou jsou chytré investice.

Tým našich finančních expertů je připraven vám poradit, jak nejlépe a hlavně bezpečně investovat. Neexistuje univerzální rada, kam investovat. Naštěstí pomocí analýzy vašich potřeb, přání, očekávání a rizik najdeme tu nejlepší cestu, jak dosáhnout požadovaného výnosu a kýženého úspěchu. Zhodnocení úspor není utopie, ale realita.

Hypotéky

Vlastní bydlení je základní jistota, na kterou se můžete spolehnout.

O vlastním bydlení už nemusíte jen snít. Vyberte si svůj budoucí domov a my pro vás připravíme ten nejlepší způsob financování. Situace na trhu hypoték se dynamicky vyvíjí, my aktuálním děním na hypotečním trhu žijeme a jsme vám silnými partnery. Díky našim nadstandardním vztahům s většinou českých bank vám také zajistíme nízký úrok a nulové poplatky spojeném s pořízením úvěru. Ušetříte tisíce korun!

Samozřejmostí je i řešení předschválených hypoték, refinancování po ukončení doby fixace, či řešení úvěrů ze stavebního spoření.

Nechcete na to být sami? Nemusíte! Budeme s vámi po celou dobu zajišťování hypotéky a obstaráme vám kompletní servis. Kromě toho, i po uzavření hypoteční smlouvy s námi můžete počítat. Budeme vás včas informovat, kdy je výhodné refinancovat, případně vám pomůžeme, pokud budete potřebovat upravit výši splátek.

Pojištění

Pojistky jsou jako antibiotika – také zachraňují životy.

Řada lidí chápe pojistky jako „nutné zlo“. Typicky například při nutnosti sjednat si povinné ručení k autu nebo pojištění nemovitosti při žádosti o hypoteční úvěr. To jsou přesně ty chvíle, kdy se platba pojištění zdá být jako naprosto zbytečný výdaj. Ovšem v momentě, kdy se stane újma / pojistná událost/ například v podobě záplav, požáru nebo vandalismu, je pojistka něco, co Vám zachrání klidný spánek. Ostatně správně nastavené pojištění dokáže pomoci překonat i těžké chvíle, kdy musí rodina čelit výpadku příjmu.

A co tahle komplexní ochrana majetku, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění nebo i pojištění domácích mazlíčků? V těchto i dalších oblastech pojištění jsme Vám schopni zajistit nadstandartní podmínky, které v pojišťovně nezískáte.

Úplnou svobodu v životě si můžete dopřát jen, když budete vědět, že jste připraveni čelit všem jeho nástrahám. S dobrou pojistkou v zádech to hravě zvládnete.