Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

“Pana Ing. Adama Trávníka jsem poprvé kontaktovala koncem roku 2012, na doporučení známých, kvůli revizi úrazového pojištění. Své zkušenosti s finančními poradci už jsem měla, proto jsem od naší schůzky nic nového neočekávala. Byla jsem však velmi mile překvapena seriózností a profesionálním přístupem. Absolutně jsem nepociťovala ten asi nám všem známý pocit, že vás někdo do něčeho tlačí. Záleželo jenom na tom jak a kdy se rozhodnu. A že si někdy dávám na čas…. Jelikož mi asi za půl roku končila fixace hypotéky, využila jsem služeb pana Trávníka znovu a opět nezklamal. Z předložených a pěkně zpracovaných nabídek refinancování jsem si vybrala pro mne tu nejvýhodnější. Přestože jsem si sama nechala u několika bank předložit samostatnou nabídku, ta od pana Trávníka byla vždy lepší. Později jsme ještě s manželem uzavřeli nové životní pojištění. Mám-li své zkušenosti shrnout, tak mohu pana Ing. Adama Trávníka s čistým svědomím všem doporučit.”

Monika Mandová

“Po dlouholeté zkušenosti s panem Váchalem musíme konstatovat, že veškeré naše požadavky byli ochotně a vstřícně konzultovány a k naší spokojenosti vyřízeny. Můžeme jen doporučit.”

Rodina Volfových

“Marek měl velmi osobní přístup a velký přehled ve věcech, které dělá. Naprostá spokojenost a doporučuji všem ostatním.”

Filip Nguyen

“V jednání s friends forever (konkrétně s Jiřím Ivančem) ohledně životního pojištění mého i mých dětí jsem se setkala s profesionálním, korektním a citlivým jednáním, plně respektujícím mé představy a přání v oblasti kvalitního pojištění.”

Petra Wernischová

“Jakuba Váchala znám delší dobu. Působí na mě přátelsky a důvěryhodně, vždy se něj mohu obrátit a vím, že mi pomůže.”

Martin Nešpor

“Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za veškeré finanční služby, které jste nám poskytl. Než jsme Vás poznali, žili jsme v realitě, že jakýkoliv poradce je pouze parazit. To, co jste vše pro nás udělal a zařídil nad rámec běžného standardu, považujeme za neocenitelné. Vždy bychom Vás každému vřele doporučili.”

Vejražkovi

“Příjemné vystupování a ochota hledat nové možnosti.”

Lenka Bašová

“Pane Šimůnku, rád bych Vám poděkoval za poskytnutí veškerého servisu týkajícího se výběru kvalitní úrazové pojistky synovi, který je aktivní sportovec. Do našeho prvního setkání byl syn pojištěn na úraz u subjektu, který mu nevyplatil plnění úrazu z důvodu špatného výběru pojištky zástupcem onoho subjektu. Vámi navržené pojištění je nejlepší na trhu. Odvedl jste profesionální práci, za což bych Vám rád poděkoval. Vřele doporučuji každému, kdo chce mít kvalitní úrazové pojištění aktivního sportovce.”

Jiří Šimůnek

“I am an American media professional who recently moved to Prague, and was advised to hire Mia and Klara as consultants to find me a health insurance policy for my time in Czech Republic. I contacted them via email and they immediately responded with an offer to set up a person-to-person meeting.
One thing I was really impressed by was just how well they knew the details of the Czech insurance market – what types of policies would be suitable for me, which ones were the most cost-competitive options, and how I would go about securing coverage. Mia and Klara met with me on several occasions, asked a lot of in-depth questions about my insurance needs, and explained to me in great detail how the insurance market in CR works. Based on our conversations, they then went out and tracked down the most competitive policy for me.
I can strongly recommend their services for anyone looking for insurance, investment, or other financial advice while in Czech Republic.”

Harper Leland

“S panem Kellerem jsme vyřešili pojištění auta, domácnosti, spoření na penzi a hlavně úrazové pojištění, díky kterému jsem již opakovaně čerpal pojistné plnění. Vřelý přístup, ochotné a rychlé jednání, jsem velice spokojen a mohu jen doporučit. Ušetřil jsem čas, starosti a hlavně i peníze.”

Ladislav Vizvári

“Úžasná spolupráce, neobvyklá ochota, vstřícnost v jednání. Nemůžu jinak, než pana Váchala doporučit.”

Martina Zemanová

“Spokojenost s péčí, aktivitou a radami. Doufám, že budu spokojený i s produktem.”

Lukáš Dráb