Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

Partner na Vaší cestě

Hypotéky a investice jsou našim denním chlebem. Potřebujete zařídit financování nového bydlení nebo pojištění, vytvořit si rezervu nebo refinancovat hypotéku? Jsme tu pro vás.

Jak pracujeme

Nebojte se, vaše životní příběhy jsou u nás v bezpečí. Slyšeli jsme jich už mnoho, a přesto každý další bereme velmi vážně a snažíme se ze všech sil zařídit, aby měly veselý a příjemný průběh i závěr. Pro nás nejste jen klienti, jste přátelé. A my jsme tu pro vás kdykoliv potřebujete.

1 —

Setkáme se osobně

Bez toho to nepůjde. U kávy nebo čaje (klidně i online) probereme vaši současnou situaci, finanční plány do budoucna, sny, přání, ale i možné obavy, včetně toho, co vás aktuální trápí nejvíce. Vše samozřejmě nezávazně a zdarma.

2 —

Nabídneme řešení

Vyložíme takříkajíc karty na stůl a společně se podíváme na to, co nabízí trh, a co jsme z naší pozice pro vás schopni udělat. A věřte, že uděláme maximum, abyste byli spokojení. Ostatně pracujeme v týmu a návrh řešení vytváří celý kolektiv.

3 —

Zařídíme administrativu a nenecháme vás v tom samotné

Formuláře, smlouvy, dodatky, … veškerou administrativu za vás vyřešíme. Rychle a bezpečně. Postaráme se o vás. V tuto chvíli už totiž patříte do naší rozvětvené rodiny. Jen co se objeví na trhu něco, co by vám ušetřilo peníze, dáme vám vědět. I vy se na nás kdykoliv můžete obrátit, když si nebude s něčím jistí.

Poznejte a najděte si svého finančního poradce

Naše skupina Friends se stále rozrůstá o nové členy. Za každého finančního poradce se můžeme plně zaručit. Koho u nás můžeme potkat? Toto jsou hlavní tváře skupiny!

Ing. Adam Trávník

Ing. Adam Trávník

finanční poradce

Tomáš Platil

Tomáš Platil

finanční poradce

Jiří Ivančo

Jiří Ivančo

finanční poradce

Jakub Navrátil

Jakub Navrátil

finanční poradce

Jan Jebavý

Jan Jebavý

finanční poradce

Matouš Hrbek

Matouš Hrbek

finanční poradce

Najděte si svého poradce