Tomáš Platil

Tomáš Platil

Poslání

To, co dělám mě baví a 100 % naplňuje. Rád bych dosáhl toho, aby takového luxusu zakusil každý, kolem mě.

O mně

Třemi slovy bych se popsal jako zodpovědný, upřímný a cílevědomý člověk. Jsem profesionál, který ctí své zásady, mezi nimiž je poctivost na prvním místě. Zároveň, kdo mě zná, ten ví, že nezkazím žádnou legraci.

Jak pracuji

Ve skupině Friends Forever jsem zodpovědný za obchodní výsledky celé společnosti, nábor nových kolegů a call centrum. Starám se o to, aby obchodníci měli na čem pracovat a dohlížím na kvalitu jejich práce. Nejvíce mě ale baví osobní obchod, kde je pro mě odměnou spokojenost klientů.

Reference klientů

“Tomáš je pro mě ztělesněním člověka, na kterého se lze za všech okolností spolehnout. Kdykoliv potřebuji poradit, je připraven poskytnout mi svoje profesionální služby a nadstandardní know-how v oblasti investicí a dalších finančních služeb. Sám je navíc velmi iniciativní a přestože u něj mám už vcelku široké portfolio využívaných produktů, snaží se ho neustále hledat cesty, jak ho ještě zlepšovat či rozšiřovat. Všem potenciálním klientům můžu Tomáše z profesního i lidského hlediska jednoznačně doporučit.”

Štěpán Hájek

“Pan Platil je důvěryhodný člověk a s jeho službou a profesionalitou jsem byl vždy spokojen. Bylo obtížné mé těžce vydělané peníze někomu svěřit. Pan Platil mě však přesvědčil svou lidskostí a argumentací opřenou o zjevnou zkušenost. První investicí byla suma o velikosti takřka milionu korun. Po dobu celé investice která trvala tři roky jsem měl vždy informace a mohl se každý moment dozvědět o vývoji a stavu investice. S panem Platilem jsme se pravidelně vídali na hodnotících schůzkách a bavili se nejenom o investici, ale i o osobním životě a podnikání. Prostě to je postavené na důvěře kterou si zasloužil. V současné době jsme se domluvili na další v pořadí již třetí investici a já se nebojím přes pana Platila investovat již více jak 2 miliony korun.

Přeji mu v jeho práci i osobním životě hodně zdaru a radosti ze své dobře odvedené práce.”

P. K.

S potěšením vám věnuji svůj čas

Pošlete mi zprávu. Obratem Vám zavolám a domluvíme schůzku.

Tomáš Platil

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, ozveme se co nejdříve.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?