Close

Spotřebitelské úvěry, jako řešení nečekaného výpadku příjmu

Jednou z možností jak řešit současnou nepříznivou situaci s poklesem příjmů, je pomocí spotřebitelského úvěru. Pomůže Vám to pokrýt nezbytné výdaje domácnosti a přečkat tak nepříznivé období.

 

Spotřebitelské úvěry Vám pomůžeme sjednat online, bez fyzického kontaktu. Celý proces žádosti a schválení úvěru probíhá online. Od Vás budeme potřebovat jen doklad totožnosti a pro banku poslední tři výpisy z bankovních účtů. Smlouvy k podpisu Vám domů přiveze kurýr z banky, nebo je můžete potvrdit ve Vašem internetovém bankovnictví či podpisem pomocí SMS. Úroková sazba na tyto sjednané úvěry začíná od 3,9% s výší úvěru od 5 000 Kč do 800 000 Kč.

 

Nejedná se pouze o nové úvěry. Tuto službu lze využít i na refinancování nebo konsolidaci stávajících úvěru a částku si i navýšit.


V rámci konsolidace Vám můžeme navýšit volné finanční prostředky bez dopadu na Vaše cashflow v rodinném rozpočtu
. Není vyloučeno, že po konsolidaci i s navýšením zůstane Vaše splátka úvěru stejná.

 

Vzhledem k posunutí termínu odevzdání daňového přiznání můžou OSVČ dokládat příjem ještě daňovým přiznáním za rok 2018. Pro podnikatelé, kteří měli v roce 2018 lepší výsledky než v roce 2019 to může být výhodou.

 

V případě zájmu o SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR se registrujte níže

 

 

KAM DÁLE?

Bouře na kapitálových trzích: vzlety a pády = nové příležitosti!

Akcie na evropských trzích ve středu 18.3.2020 obnovily pokles a obchodování uzavřely na nejnižší úrovni za téměř sedm let. Globální …

20/03/2020
→ číst dále

Životní pojištění a COVID – 19

29/03/2020

Tímto článkem bych Vám rád přiblížil a upřesnil, na co má klient nárok v rámci pojistného plnění z životního a rizikového pojištění. …

→ číst dále