Správa bytů

Chcete mít byt, jenž pronajímáte, v bezpečí a s minimem problémů? Přenechte nám starosti o něj a my zajistíme všechno, co je třeba. Neustálý přehled o tom, co se ve vaší nemovitosti děje, je samozřejmostí.

Chci nabídku
Realitní služby

Jak pracujeme

1.

Individuální přístup

Rozsah služeb samozřejmě závisí na vašich potřebách i potřebách samotné nemovitosti (bytu). Běžně se staráme o celý chod bytu. Je tedy jen na každém klientovi, co vše nechá na nás a o co se bude chtít i nadále postarat sám. Můžete se na nás však plně spolehnout a přenechat nám opravdu vše; včetně komunikace (s nájemníky, SVJ nebo správcovskými firmami), která je pro nás také naprostou samozřejmostí.

2.

Prvotní inventář

Služby správy bytů zahrnují mimo jiné i prvotní detailní inventář bytu včetně podrobné fotodokumentace. A to nejen na začátku spolupráce, ale i v jejím průběhu. V neposlední řadě zajistíme i bezpečnou úschovu klíčů. Můžeme vás ubezpečit, že se předem snažíme minimalizovat veškerá rizika spojená se správou nemovitosti (bytu).

3.

Dlouhodobá spolupráce

Pravidelně provádíme také inspekce bytu (minimálně dvakrát ročně), abychom zajistili včasnou údržbu nemovitosti. Při předání bytu nájemcům se postaráme o přepis energií a vyúčtování měřidel na konci pronájmu. Našim cílem je udržovat byt v perfektní kondici.

Služby v oblasti
správy bytů

Péče o byt

Péče o byt

Svěřený byt v první řadě chápeme jako váš majetek, ke kterému proto přistupujeme s patřičným respektem. S našimi službami správy nemovitostí zahrnujícími detailní inventář bytu a podrobnou fotodokumentaci, si můžete být jisti, že je váš byt v bezpečí. Navíc, s bezpečnou úschovou klíčů a pravidelnými inspekcemi 2x ročně, budete mít klid a jistotu, že je váš byt v dobrých rukou. Dejte nám příležitost ukázat, že péče o nemovitosti je naším posláním.

Komunikace s nájemníky i SVJ

Komunikace s nájemníky i SVJ

Zajistíme komunikaci s nájemníky, SVJ, správcovskými firmami, ale třeba i se sousedy. Můžete se spolehnout na to, že všechny potřeby a dotazy vašich nájemníků budou vyřízeny včas a profesionálně. Navíc, s naším zkušeným týmem se postaráme také o vyhledání ideálních nájemníků, dle vašim preferencí. Věříme, že komunikace je klíčem k úspěšné správě vaší nemovitosti, a proto jsme pro naše klienty k dispozici tzv. 24/7 (24 hodin 7 dní v týdnu).

Administrativa od A do Z

Administrativa od A do Z

V rámci „papírování“ a potřebné administrativy pohlídáme všechny detaily. S našimi službami správy bytů, které zahrnují předání nemovitosti nájemcům, přepis energií na nájemce, odubytování nájemců, odečet měřidel na konci pronájmu, vyúčtování záloh, zprostředkování údržby a úklidu, vyřízení pojistných událostí a nebo dokonce prodlužování nájemních smluv, se nemusíte starat o nic. S týmem skutečných odborníků se o to postaráme my a také zajistíme, aby vaše nemovitost byla v dokonalém stavu po stránce technické, ale i formální.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?