Close

První měsíc plošné karantény za námi: Jak se změnil pojistný trh?

I na trhu pojištění se odehrávají zajímavé novinky. Prakticky všechny pojišťovny okamžitě nasazují online možnosti sjednávání svých pojistných smluv. Dnes jsme téměř veškeré druhy pojištění schopni uzavřít kompletně online. Což je v těchto dnech žádoucí a příjemné pro všechny strany.

Pojistné události spojené s událostí COVID-19 jsou plněny v rámci připojištění pracovních neschopností rizikových životních pojištění, pokud na ně vzniká u pojišťovny právo. V případě pojištění podnikatelských rizik se i zde najdou pojišťovny, které ve svých výlukách neměli úřední zásah o nařízené karanténě a přerušení provozu.

V obou případech doporučuji obrátit se na svého finančního poradce a prodiskutovat s ním zda ve svém pojištění krytí máte a případně i probrat, jestli i v budoucnosti na podobné nečekané události myslet a připojistit je.

Závěrem bych chtěl říct, že my všichni ze skupiny Friends Forever, nestrkáme hlavu do písku a jsme Vám plně k dispozici s jakýmkoli dotazem. Společně déle než 5 let, jen teď víc online.

Rádi Vám pomůžeme, protože pro přátele to děláme rádi!

KAM DÁLE?

První měsíc plošné karantény za námi: Jak si na tom stojí investice?

Dopad zastavení ekonomiky momentálně nejvíce pociťují investoři. Kapitálové trhy dostaly tvrdou ránu. Nejvyšší sešup zaznamenaly akcie i dluhopisy. Nemovitosti zatím …

15/04/2020
→ číst dále