Přidejte se
k nám

Jste zkušený poradce, který se chce neustále zlepšovat nebo člověk bez praxe, zato se silným odhodláním? Do našeho týmu rádi přivítáme nové talenty!

Chci do týmu
Přidejte se k nám

Proč právě k nám?

Rostoucí skupina

Skupina Friends Forever neustále roste a rozšiřuje se, což s sebou přináší nové příležitosti. Nenech si ujít příležitost být u toho!

Přátelství

Nejsme jen kolegové, jsme skuteční Friends. Atmosféra a firemní kultura je pro nás stěžejní, a i proto si naše budoucí kolegy/ně, zkrátka Friends, pečlivě vybíráme.

Skvělé finanční ohodnocení

Vysoké finanční ohodnocení, bonusy a výhody, to vše svým zaměstnancům zaručujeme. Ostatně jsou to naši Friends.

Požadované vlastnosti

U nových kolegů hledáme následující vlastnosti

1.

Samostatnost

Jsme tým, proto novým kolegům se vším pomáháme, ale přijde moment, kdy bys měl být schopen vzít inciativu do vlastních rukou. Budeš mít plnou podporu, ale měl bys umět jednat i samostatně.

2.

VŠ vzdělání

Vysokoškolské vzdělání není podmínkou, ale spíše výhodou. Dokončené vzdělání poukazuje na odhodlání dotáhnout věci do konce a také schopnost učit se, což je ve financích nezbytné.

3.

Dodržování termínů

Time management ruku v ruce se sebedisciplínou by měla být samozřejmá dovednost. Dodržování smluvených termínů je při práci s klienty potřeba. Skrze dodržování slibů a termínů s klienty budujeme vzájemnou důvěru.

4.

Komunikace

Vzájemná komunikace s klienty a partnery je nosnou částí práce každého poradce. Není nutné být hned „komunikační ninja“, mnoho věcí se člověk celý život učí, ovšem komunikace s ostatními by Ti neměla být cizí.

Potkáme se?

Zavolejte nám +420 731 631 631

nebo nám zanechte kontakt. My se Vám ozveme a domluvíme schůzku.

Zanechat kontakt
Potkáme se?