Finance

Společně dáme vašim financím řád.

Poradíme vám, popřípadě vám vyjednáme, takové podmínky ve finančních produktech, jako bychom to dělali pro našeho nejlepšího přítele.

Akce se blíží, zaregistrujte se ZDE

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Vyjednáme za vás nejnižší úrok na trhu a zajistíme ten nejsnadnější proces financování.

→ více informací

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ

Close

Plánujete si pořídit nové bydlení nebo zdokonalit to stávající? A přemýšlíte o tom jak lepší bydlení financovat?
Naši kvalifikovaní a certifikovaní odborníci Vám rádi poradí jaký způsob financovaní zvolit a pomůžou vám s administrativou a vyjednáváním se všemi finančními institucemi o co nejnižší úrokovou nabídku na finančním trhu.

ZAJIŠTĚNÍ PŘÍJMU

Připravíme vás i vaší rodinu na případnou ztrátu příjmu ať z krátkodobého, tak i dlouhodobého hlediska.

→ více informací

ZAJIŠTĚNÍ PŘÍJMU

Close

Zajištění příjmu je pro všechny domácnosti klíčovou záležitostí.
Nemáme-li zajištěný svůj příjem, nemáme tím pádem ani jistotu, že vždy dokážeme hradit naše závazky.
Mluvíme zde o zásadních položkách našich výdajů, jako jsou nájemné či splátka hypotéky, leasing, telefonní paušál, školné svým dětem a další.
Jestli se totiž příjem z nějakého důvodu podstatně sníží, nebo o něj úplně přijdeme, může nám to způsobit výrazné finanční problémy.

Pokles může být jen krátkodobý, například týdny, měsíce, maximálně však 1 rok.
Příčinou takové ztráty jsou nejčastěji běžné nemoci či drobnější úrazy.
Jestli je však ztráta příjmu delší než 1 rok, má to za příčinu většinou mnohem vážnější úraz s trvalými následky, závažná nemoc nebo jakýkoliv stupeň invalidity způsobený úrazem, převážně však nemocí.
Další možností ztráty příjmu, může být i samozřejmě i ztráta zaměstnaní.

Na všechny tyto životní události vás dokážeme připravit a zajistit váš příjem.

INVESTICE A SPOŘENÍ

Zkonzultujeme s vámi a navrhneme ideální možnost zhodnocení vašich volných finanční prostředků.

→ více informací

INVESTICE A SPOŘENÍ

Close

Řešíte v dnešní době jaký finanční produkt nejlépe zvolit pro zhodnocování vašich volných finančních prostředků?
Jakým způsobem zajistit finanční rezervu svým dětem, kterou využijí v dospělosti ke studiu či prvnímu bydlení?
Přemýšlíte nad tím jak zabezpečit sebe na stáří, protože jste si vědomi, že se o Vás stát nepostará?

Společně probereme veškeré možnosti, které se pro vás na finančním trhu nabízejí a vybereme rozumné řešení.

EXPATS

Insurance, mortgages, investments for expats.

→ více informací

EXPATS

Close

Our company Friends Forever represented by Mia and Klara offer tailored financial advisory services to the expats living in the Czech Republic.
Our scope of services covers mortgages, investments, various insurance products such as life and risk insurance, health insurance, car insurance, property and household insurance, professional and liability insurance as well as personal loans, business loans, leasing etc.
As independent financial advisors we work closely with all major banks and insurance companies, investment funds as well as selected partners in real estate to help our clients meet their specific needs.
Our objective is to create a value for our clients and build long-term relationships based on trust.

„Your focus is on work and integration in the new environment.
When it comes to insurance, investments, loans or mortgages you can confidently turn to us.”

OCHRANA MAJETKU

Dostaneme ceny vašich pojistek za auto, nemovitost, apod. na minimum.

→ více informací

OCHRANA MAJETKU

Close

Po zajištění svého příjmu je i důležité zabezpečit svůj majetek proti nejrůznějším rizikům.

V této oblasti jsme vám schopní nabídnout mimořádné cenové nabídky, které zcela jistě na žádných pobočkách pojišťoven nezískáte.

Do této oblasti zejména spadá:
– povinné ručení
– havarijní pojištění
– pojištění odpovědnosti: občanské, z držby nemovitosti, zaměstnanecké, OSVČ
– pojištění nemovitosti
– pojištění domácnosti
– pojištění právní ochrany
– cestovní pojištění
– pojištění zvířat a domácích mazlíčků (zde si však uvědomujeme, že se o žádný druh majetku nejedná :-)).

FIRMY / KORPORÁTNÍ SLUŽBY

Zajímá vás roční úspora nákladů v řádkách desítek tisíc?

→ více informací

FIRMY / KORPORÁTNÍ SLUŽBY

Close

Jako každý malý, střední či velký podnik musíte platit spoustu peněz za pojištění odpovědnosti podnikatele či svých zaměstnanců, aut, nemovitostí, vybavení a mnoho dalších pojistek.
Splácíte vysoké úroky na svých podnikatelských úvěrech nebo snad sháníte nejzajímavější a nejvhodnější úvěr?
Nevíte si rady se změnami o dani z příjmů, platné od roku 2015, kdy jste svým zaměstnancům byli zvyklý přispívat na jejich životní pojištění či penzijní připojištění/spoření?
Máte zájem čerpat státní i evropské dotace na rozvoj svého podniku např. výzkum, vzdělávání zaměstnanců, výstavba nových komplexů a nevíte si rady?

První měsíc plošné karantény za námi: Jak se změnil pojistný trh?

I na trhu pojištění se odehrávají zajímavé novinky. Prakticky všechny pojišťovny okamžitě nasazují online možnosti sjednávání svých pojistných smluv. Dnes …

15/04/2020
→ číst dále

První měsíc plošné karantény za námi: Jak si na tom stojí investice?

Dopad zastavení ekonomiky momentálně nejvíce pociťují investoři. Kapitálové trhy dostaly tvrdou ránu. Nejvyšší sešup zaznamenaly akcie i dluhopisy. Nemovitosti zatím …

15/04/2020
→ číst dále
ARCHIV ČLÁNKŮ

KLIENTI JSOU S NÁMI SPOKOJENI

“Pana Ing. Adama Trávníka jsem poprvé kontaktovala koncem roku 2012, na doporučení známých, kvůli revizi úrazového pojištění. Své zkušenosti s finančními poradci už jsem měla, proto jsem od naší schůzky nic nového neočekávala. Byla jsem však velmi mile překvapena seriózností a profesionálním přístupem. Absolutně jsem nepociťovala ten asi nám všem známý pocit, že vás někdo do něčeho tlačí. Záleželo jenom na tom jak a kdy se rozhodnu. A že si někdy dávám na čas…. Jelikož mi asi za půl roku končila fixace hypotéky, využila jsem služeb pana Trávníka znovu a opět nezklamal. Z předložených a pěkně zpracovaných nabídek refinancování jsem si vybrala pro mne tu nejvýhodnější. Přestože jsem si sama nechala u několika bank předložit samostatnou nabídku, ta od pana Trávníka byla vždy lepší. Později jsme ještě s manželem uzavřeli nové životní pojištění. Mám-li své zkušenosti shrnout, tak mohu pana Ing. Adama Trávníka s čistým svědomím všem doporučit.”

Monika Mandová

“Po dlouholeté zkušenosti s panem Váchalem musíme konstatovat, že veškeré naše požadavky byli ochotně a vstřícně konzultovány a k naší spokojenosti vyřízeny. Můžeme jen doporučit.”

Rodina Volfových

“Marek měl velmi osobní přístup a velký přehled ve věcech, které dělá. Naprostá spokojenost a doporučuji všem ostatním.”

Filip Nguyen

“V jednání s friends forever (konkrétně s Jiřím Ivančem) ohledně životního pojištění mého i mých dětí jsem se setkala s profesionálním, korektním a citlivým jednáním, plně respektujícím mé představy a přání v oblasti kvalitního pojištění.”

Petra Wernischová

“Jakuba Váchala znám delší dobu. Působí na mě přátelsky a důvěryhodně, vždy se něj mohu obrátit a vím, že mi pomůže.”

Martin Nešpor

“Chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za veškeré finanční služby, které jste nám poskytl. Než jsme Vás poznali, žili jsme v realitě, že jakýkoliv poradce je pouze parazit. To, co jste vše pro nás udělal a zařídil nad rámec běžného standardu, považujeme za neocenitelné. Vždy bychom Vás každému vřele doporučili.”

Vejražkovi

“Příjemné vystupování a ochota hledat nové možnosti.”

Lenka Bašová

“Pane Šimůnku, rád bych Vám poděkoval za poskytnutí veškerého servisu týkajícího se výběru kvalitní úrazové pojistky synovi, který je aktivní sportovec. Do našeho prvního setkání byl syn pojištěn na úraz u subjektu, který mu nevyplatil plnění úrazu z důvodu špatného výběru pojištky zástupcem onoho subjektu. Vámi navržené pojištění je nejlepší na trhu. Odvedl jste profesionální práci, za což bych Vám rád poděkoval. Vřele doporučuji každému, kdo chce mít kvalitní úrazové pojištění aktivního sportovce.”

Jiří Šimůnek

“I am an American media professional who recently moved to Prague, and was advised to hire Mia and Klara as consultants to find me a health insurance policy for my time in Czech Republic. I contacted them via email and they immediately responded with an offer to set up a person-to-person meeting.
One thing I was really impressed by was just how well they knew the details of the Czech insurance market – what types of policies would be suitable for me, which ones were the most cost-competitive options, and how I would go about securing coverage. Mia and Klara met with me on several occasions, asked a lot of in-depth questions about my insurance needs, and explained to me in great detail how the insurance market in CR works. Based on our conversations, they then went out and tracked down the most competitive policy for me.
I can strongly recommend their services for anyone looking for insurance, investment, or other financial advice while in Czech Republic.”

Harper Leland

“S panem Kellerem jsme vyřešili pojištění auta, domácnosti, spoření na penzi a hlavně úrazové pojištění, díky kterému jsem již opakovaně čerpal pojistné plnění. Vřelý přístup, ochotné a rychlé jednání, jsem velice spokojen a mohu jen doporučit. Ušetřil jsem čas, starosti a hlavně i peníze.”

Ladislav Vizvári

“Úžasná spolupráce, neobvyklá ochota, vstřícnost v jednání. Nemůžu jinak, než pana Váchala doporučit.”

Martina Zemanová

“Spokojenost s péčí, aktivitou a radami. Doufám, že budu spokojený i s produktem.”

Lukáš Dráb
více recenzí

NÁŠ TÝM JE VÁM K DISPOZICI

O NÁS

Naše společnost se skládá z odborníků, kteří na finanční poradenství koukají především jako na službu založenou na maximální kvalitě, důvěře a preciznosti. Spolupráce je založena zejména na dlouhodobosti a tím i jistotě dlouholeté péče.

Hlavní dennodenní činností našich poradců je pomocí analýzy sestavit s klientem dlouhodobé i krátkodobé plány a zajištění veškerých rizik, které tyto cíle mohou ohrozit.
Mimo sestavení kompletního finančního plánu a portfolia Vám naši odborní konzultanti objektivně zkontrolují Vaše současné finanční portfolio.

Všechny naše služby včetně revize jsou u nás prováděny v souladu s registrovanými činnostmi na finančním trhu.
Díky spolupráci se všemi finančními instituci na českém trhu i s vybranými zahraničními, jsme schopni svým klientům zajistit nadstandartní nabídky finančních produktů.

 • Ing. Adam Trávník
 • Financování bydlení
→ více na osobním profilu
 • Antonín Keller
 • Investice, spoření a zajištění příjmu
→ více na osobním profilu
 • Jakub Navrátil
 • Investice a spoření
→ více na osobním profilu
 • Tomáš Platil
 • Majetek a bydlení, zajištění příjmu
→ více na osobním profilu
 • Jiří Ivančo
 • Financování bydlení a ochrana majetku
→ více na osobním profilu
 • David Kuhtz
 • Investice, spoření a zajištění příjmu
→ více na osobním profilu
 • Buď jedním z nás!
 • Hledáme posily!
→ více informací
Dáme kafe?

Napište nám

Chcete si sjednat schůzku
a nevíte s kým? Napište nám!

Kde sídlíme?

Žitná 1575/49, 110 00 Praha 1
1. patro

Povinné informace pro klienty

Povinné informace pro klienty jako jsou naše registrace u ČNB uvádíme níže.

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupci zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako vázaní zástupci zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod pojišťovacím agentem Broker Trust a.s. 032585PA.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaní zástupci zapsaní v registru ČNB a zároveň registrovaní pod samostatným zprostředkovatelem Broker Trust a.s. IČO: 26439719.

 

Seznam našich spolupracovníků naleznete zde.

Bližší informace získáte http://www.brokertrust.cz/page/rules